bootstrap theme

Sebzeler

Taze Fasülye -
Greenbeans

Yaz aylarının vazgeçilmez yemeği zeytinyağlı ve etli taze fasulye yeme zevkini, Betka Fresh Dondurulmuş Taze Fasulye ürünüyle kış aylarına da taşıyabilirsiniz. Mevsiminde tarladan hasat edilmiş, yüksek kaliteli hammadde zaman kaybetmeden fabrikaya getirilerek, yıkama, ayıklama, kesme, haşlama işlemlerine tabi tutulmakta ve -40 derecede IQF yöntemiyle şoklanarak dondurulmaktadır. Böylece besin değerleri korunmaktadır. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürünümüz hazırlamada ve pişirmede hızlı ve pratiklik sağlayacak, size zaman kazandıracaktır. Taze fasulye ürünümüzle, özellikle çalışan bayanların ve profesyonel mutfaklarda çalışan aşçılarımızın işini oldukça kolaylaştırmaya talibiz.
Ambalajlama; 1x10kg, 4x2,5 kg Betka Fresh

Green Beans are one of the summer's favorite dishes. You can enjoy eating green
beans with olive oil and meat to the winter season with Betka Fresh Frozen Fresh Green Bean. High quality raw materials are harvested from the field in the season and are brought to the factory without losing time, subjected to washing, sorting, cutting, blanching, and frozen at -40 degrees by the IQF method. Thus, nutritional values are preserved. Our product, which does not contain any preservatives and additives, will provide fast and easy preparation and will save your time. With Betka Fresh Frozen Green Beans, we want to make it easier for our chefs, who work both at home and in professional kitchens.

Domates - TomatoDomates fonksiyonel bir gıda olup β-karoten ve likopen açısından zengindir.
Mevsiminde hasat edilen domatesler temizlenir, küp şeklinde doğranır ve dondurulur. Domates ve domates ürünleri Türk mutfağının vazgeçilmezi olduğundan Betka Fresh Dondurulmuş Domatesi farklı kesim şekillerinde pratik bir kullanım ile güvenle tüketebilirsiniz. Yemeklerinize lezzet katacak aynı zamanda yemeklerinizin besin değerini arttıracaktır.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Tomato is a functional food and rich in carotene and lycopene. Tomatoes are
harvested in the season are cleaned, diced and frozen. Since tomato and tomato
products are indispensable in Turkish cuisine, you can safely consume Betka Fresh
Frozen Tomato in different cutting options. It will add flavor to your meals and at the
same time will increase the nutritional value of your meals.

Ispanak - Spinach 

Yaz aylarının vazgeçilmez yemeği zeytinyağlı ve etli taze fasulye yeme zevkini, Betka Fresh Dondurulmuş Taze Fasulye ürünüyle kış aylarına da taşıyabilirsiniz. Mevsiminde tarladan hasat edilmiş, yüksek kaliteli hammadde zaman kaybetmeden fabrikaya getirilerek, yıkama, ayıklama, kesme, haşlama işlemlerine tabi tutulmakta ve -40 derecede IQF yöntemiyle şoklanarak dondurulmaktadır. Böylece besin değerleri korunmaktadır. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürünümüz hazırlamada ve pişirmede hızlı ve pratiklik sağlayacak, size zaman kazandıracaktır. Taze fasulye ürünümüzle, özellikle çalışan bayanların ve profesyonel mutfaklarda çalışan aşçılarımızın işini oldukça kolaylaştırmaya talibiz.
Ambalajlama; 1x10kg, 4x2,5 kg Betka Fresh
Spinach which is one of the essential vegetables of the winter season, contains plenty of vitamins such as vitamins C, E, K and B, Folic Acid, Magnesium, Iron and
Calcium. Therefore, it has high nutritional value. Spinach is beneficial for eye health due to the vitamin A content. Spinach is harvested from the field and brought to
our factory then is washed, sorted, chopped and frozen piece by piece by IQF method at -40 degrees under advanced technology and hygienic conditions. At home, pre-preparation is very time-consuming process. This valuable product preserve its nutritional value after freezing. We recommend you to try our product that does not contain any additives and preservatives, which you can enjoy in hot meals, olive oil salads and pastries.

Karnabahar - Cauliflower


Kış mevsiminin sevilen sebzelerinden olan karnabahar kalori değeri düşük, lif, B vitamini ve antioksidan bakımından zengindir. Mevsiminde hasat edilerek, firmamızda ileri teknoloji ve hijyenik şartlarda ayıklanıp, yıkanan ve floret kesilen
karnabaharlar, IQF yöntemiyle dondurulmakta, besin değerini kaybetmeden dört mevsim boyunca güvenli tüketim imkanı sağlamaktadır. Yıkama, kesme ve ayıklama
zahmetinden kurtarmakta size zaman kazandırmaktadır. Karnabahar etli ve zeytinyağlı yemek şeklinde tüketilebileceği gibi, grateni, böreği, çorbası, kızartması,
mücveri ve hatta kısırı bile yapılabilir. Betka Fresh Karnabahar ürünü ile pratik, lezzetli ve sağlıklı yemekler yapabilir, güvenle tüketebilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Cauliflower, which is one of the favorite vegetables of winter season, is low in calories and rich in fiber, vitamin B and antioxidants. Cauliflowers, which are harvested in the season, picked, washed, cut floret and frozen with the IQF method.
It provides the opportunity to consume cauliflower safely in every season without any nutritional loss. Betka Fresh Frozen Cauliflower can be consumed as fried, as soup or with meat. You can pratically cook delicious and healthy meals.

Brokoli - Broccoli

Bu değerli ürün fabrikamızda mevsiminde hasat edilerek, ileri teknoloji ve hijyenik şartlarda , besin değerini kaybetmeden ayıklanıp, yıkanıp, floret kesilmekte, IQF yöntemiyle dondurularak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Dondurulmuş Betka Fresh Brokoli ile 4 mevsim brokoliden faydalanma imkanı sunuyoruz. Brokoli ile şahane çorbalar, salatalar ve yemekler yapabilirsiniz., Dondurulmuş ürünümüzün
kullanımı kolay olup, mutfakta geçirilecek süreyi oldukça kısaltacak, sevdiklerinize hem daha fazla zaman ayıracak hem de sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabileceksiniz. hem Profesyonel mutfaklarda da aşçılarımızın gözdesi olmaya talibiz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Broccoli contains fiber and plenty of vitamin such as vitamin C, K; rich in minerals such as potassium, manganese, iron, phosphorus, choline, selenium and sulfur; contains high amounts of protein and abundant bioactive compounds (flavonoids) which makes broccoli a favorite and healthy food in recent years. Betka Fresh Frozen Broccoli is harvested and brought to our factory in the season, sorted, washed, cut floret, frozen with the IQF method and presented to the customers without any nutritional loss. We offer you the opportunity to reach this valuable product in every season. You can make great soups, salads and meals with broccoli. Our frozen product is easy to use, you will shorten the time spent in the kitchen, spend more time for your loved ones and be able to offer healthy and delicious meals.

Mısır - Sweetcorn


Konulduğu her yemeğe yakışan, renk ve lezzet katan tane mısırı bir de Betka Fresh
ürünü olarak deneyin. Hiçbir katkı ve koruyucu içermeyen, ileri teknoloji ile üretilen Betka Fresh dondurulmuş Mısır ürünümüz salatalarınızın, garnitürlerinizin, pizzalarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Makarnadan pilava, çorbaya, sandviçe kadar her üründe kullanabilir, güvenle tüketebilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

We recommend you to try our Betka Fresh Frozen Sweetcorn that goes well with
every meal. Our product, which is produced with an advanced technology and does not contain any additives and preservatives, will provide color and tasty flavour to your salads, garnitures and pizzas. You can use it in every meal from pasta to rice, soup, sandwich, and consume it safely.

Bezelye - Peas

En sevilen sebze yemeklerinden olan bezelye, A, C, E, K vitaminleri, demir, bakır ve
magnezyum gibi mineraller içeriğiyle, düşük kalorili çok değerli bir besindir. Betka Fresh Dondurulmuş Bezelye ürünümüz, mevsiminde, optimum olgunluk seviyesinde hasat edilen bezelyeleri ileri teknoloji ve hijyenik şartlarda -40 derecede dondurarak, dört mevsim boyunca tüketicileri bu küçük değerli tanelerle buluşturma imkanı sunuyor. Dondurulmuş bezelye ürünümüzü yemeklerde, garnitürlerde, salatalarda,
pilavlarda, çorbalarda, makarnalarda, rus salatasında kullanabilir, sevdiklerinize sağlıklı, pratik ve lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Pea, one of the most popular vegetable dish, and a very valuable low-calorie food with minerals such as vitamins A, C, E, K, iron, copper and magnesium. Peas contain quality antioxidants and minerals such as calcium, iron, zinc, copper and manganese that support the immune system. Betka Fresh Frozen Peas offers consumers the opportunity to meet these small precious food in every season which is frozen at -40 degrees in optimum maturity level with advanced technology and hygienic conditions. You can use our frozen pea product in meals, garnitures, salads, rice, soups, pastas, Russian salads, and can pratically prepare healthy
and delicious meals for your loved ones.

Brüksel Lahanası - Brussel Sprouts


Vitamin ve mineral değerleri bakımından zengin olan Brüksel Lahanası düşük kalorili,
sağlıklı ve lezzetli bir sebzedir. Mevsiminde hasat edilen ürünümüzün sapları tek tek kesilir, dış yapraklarından temizlenip ayıklanır, son olarak haşlanıp dondurulur. Betka Fresh Brüksel Lahanası ile hızlı ve pratik lezzetler geliştirebilir, ailenize sağlıklı ve besleyici yemekler hazırlayabilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda da ürünümüzün kullanımı aşçılarımıza çok zaman kazandıracaktır.
Ambalajlama; 1x10kg, 4x2,5kg Betka Fresh

Brussels Sprouts, rich in vitamins and minerals, is a low-calorie, healthy and
delicious vegetable. They are harvested in season, are cut one by one, cleaned from
the outer leaves and sorted, finally blanched and frozen.
With Betka Fresh Brussels Sprouts, you can prepare healthy and nutritious
meals for your family. The usage of our product in professional kitchens will save a
lot of time for chefs.

Orbit Fasulye - Round Beans

Mevsiminde tarladan hasat edilmiş, yüksek kaliteli hammadde zaman kaybetmeden
fabrikaya getirilerek, yıkama, ayıklama, kesme, haşlama işlemlerine tabi tutulmakta ve -40 derecede IQF yöntemiyle şoklanarak dondurulmaktadır. Böylece besin değerleri korunmaktadır. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürünümüz hazırlamada ve pişirmede hızlı ve pratiklik sağlayacak, size zaman kazandıracaktır. Betka Fresh Orbit Fasulye ürünümüzü mezelerde, salatalarda, sebze karışımlarında güvenle kullanabilirsiniz.
Ambalajlama; 1x10kg, 4x2,5 kg Betka Fresh

High quality raw materials are harvested from the field in the season and are brought to the factory without losing time, subjected to washing, sorting, cutting, blanching, and are frozen at -40 degrees by the IQF method. Thus, nutritional values are preserved. Our product, which does not contain any preservatives and additives, will provide fast and easy preparation and will save your time. With Betka Fresh Frozen Round Beans, we want to make it easier for our chefs, who work both at home and in professional kitchens. You can use round beans in your salads, in
different mix types and as an appetizer before your main meal.

Havuç - Carrot

Havuç vitamin ve minarel bakımından zengin değerli bir besindir, turuncu rengini vücudumuzun A vitaminine dönüştürdüğü betakarotenden alır. Ayrıca K
vitamini, C, B, B6 ve E gibi önemli vitaminleri de bol miktarda içermektedir. Mevsiminde hasat edilen, yıkanan, ayıklanan, doğranan ve IQF yöntemiyle -40
derecede şoklanarak tane tane dondurulan turuncunun en güzel hali havuç ürünümüz yemeklerinize renk ve sağlık katacak. Çorbalarda, et yemeklerinde, sebze
yemeklerinde, soslarda, salatalarda, makarnada,garnitürlerde kullanabileceğiniz farklı kesim seçenekleriyle Betka Fresh Dondurulmuş Havuç ürünümüz mutfakta size zaman kazandıracak, sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirip, lezzetli ve sağlıklı yemekler yapma imkanı sağlayacaktır.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Carrot is rich in vitamins and minerals. Its orange color takes from beta-carotene that our body converts into vitamin A. It also contains plenty of important vitamins such as vitamin K, C, B, B6 and E. Our best form of orange, which is harvested,
washed, sorted, chopped and frozen at -40 degrees by IQF method, will add color and health to your meals. With different cutting options, you can use it in soups,
meat dishes, vegetable dishes, sauces, salads, pasta, and garnitures. Betka Fresh Frozen Carrot will save your time in the kitchen, provide opportunity to spend more time with your loved ones and make delicious and healthy meals.

Köz Patlıcan - Roasted Eggplant


Evinizde közlediğiniz, o muhteşem köz tat ve kokusunu alabilmek için zahmet çektiğiniz patlıcanlara Betka Fresh Közlenmiş Dondurulmuş Patlıcan ürünümüzle ulaşmak artık çok kolay. Özenle seçilen patlıcanlar, fabrikamızda ileri teknoloji ve hijyenik koşullarda közlenmekte ve dondurularak tüketicilere sunulmaktadır. Ürünümüzle pratik ve lezzetli yemekler, salatalar, soslar hazırlayabilir, zamandan kazanç sağlayabilirsiniz.
Ambalajlama; 1x10kg Betka Fresh

It is now very easy to reach the roasted eggplants which you have struggled to get
that magnificent roasted smell, taste and flavour at your home The carefully selected eggplants are roasted and freezed under high technology and hygienic conditions in our factory and presented to consumers.With Betka Fresh Roasted, Frozen Eggplants, you can pratically prepare delicious salads, sauces and meals and save time. We recommend you to try our product that does not contain any additives and preservatives.

Köz Biber - Roasted Pepper


Kırmızı kapya biberin en lezzetli halini tarladan hasat ediyor, közlüyor ve donduruyoruz. Size dört mevsim muhteşem köz tadını hissedeceğiniz salatalarda, soslarda, yemeklerde kullanabileceğiniz közlenmiş, dondurulmuş biber ürünümüzü sunuyoruz. Betka Fresh Közlenmiş, Dondurulmuş Biberler ile pratik ve lezzetli yemekler, soslar, salatalar hazırlayabilir, zamandan ve zahmetten tasarruf edebilirsiniz.
Ambalajlama; 1x10kg Betka Fresh

The most delicious form of red peppers are harvested from the fields, roasted and frozen. We present you our product that you can use in salads, sauces and meals where you will feel the magnificent roasted taste and flavour in every season.
With Betka Fresh Roasted, Frozen Red Pepper, you can prepare practical and delicious meals, sauces and salads, will save time and effort. We recommend you to try our product that does not contain any additives and preservatives.

Soğan - Onion


Soğan insan vücudunda bulunan serbest radikalleri nötralize etmede çok etkili olan
antioksidan bileşikler bakımından zengindir. Kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum, selenyum ve fosfor gibi mineral bileşenleri içerir. İyi bir C vitamini, B6 vitamini ve diyet lif kaynağıdır. Yemeklerinize özel tadını ve aromasını veren soğanı, gözleriniz yanmadan kullanmak Betka Fresh Dondurulmuş Doğan ile artık çok kolay! Küp küp doğranan, tazeliğini koruyarak besin değerini kaybetmeden dondurulan beyaz soğanlarımız ile soyma, yıkama ve doğrama zahmetinden kurtulacak, lezzetli yemekler yapacaksınız.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Onions are rich in antioxidant compounds that are very effective in neutralizing free
radicals in the human body. It is a good source of vitamin C, vitamin B6 and dietary fiber. With Betka Fresh Frozen Onion, it is now very easy to use the onion that gives your meals its special taste and aroma without burning your eyes. You will get rid of the trouble of peeling, washing and chopping, and make delicious meals with our white onions, which are diced in cubes and frozen without losing their nutritional value.

Patatesli Garnitür - Potato Garniture


Küp Patates, havuç ve bezelyenin muhteşem uyumu ile oluşan Betka Fresh Patatesli
Garnitür ürünümüz, rus salatası, pilav, et ve sebze yemeklerinin vazgeçilmezi olacak,
yemeklerinize renk katacaktır. Yemek hazırlama sürecini kısaltacak, size zaman
kazandıracaktır.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Betka Fresh Potato Garniture, which is created with the perfect harmony of cubed
potatoes, carrots and peas, will be essential for Russian salad, rice, meat and vegetable dishes, and will add color to your meals. It will shorten the food preparation process and save your time.

Spesiyal Mix -
Special Mix


Betka Special Mix, yılın ayrı zamanlarında hasat edilen 5 çeşit sebzeden oluşur.
Sebzelerimiz yıkanır, ayıklanır farklı sıcaklıklarda ayrı ayrı haşlanıp dondurulur.
Dondurulmuş sebzelerimizin mükemmel uyumu ile oluşturulmuş sebze karışımımızı
değişik soslarla tüketebilir, et veya pilav gibi ana yemeklerin yanına lezzet ve renk
katmak için kullanabilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Betka Special Mix consists of five types of vegetables that are harvested in different times of the year. Our vegetables are washed, sorted, blanched at different temperatures separately and frozen. You can consume our vegetable mixture with different sauces and use it to add flavor and color to main dishes such as meat or
rice.

Balkan Mix - Balkan Mix


Mevsiminde hasat edilen, yıkanan, ayıklanan ve kesilen, küp havuç, orbit fasulye,
bezelye, mısır ve flambe biberin mükemmel uyumu, dondurulmuş Balkan Mix ürünümüz ile yemekleriniz renklenecek, zamandan ve hazırlama zahmetinden tasarruf edecek, sağlıklı sebzeleri bir arada tüketme imkanı kazanacaksınız.
Ambalajlama; 1x10kg, 4x2,5 kg Betka Fresh

Balkan Mix is perfect harmony of five vegetables such as cube carrots, orbit beans, peas, corn and flambe peppers are harvested in their season. Each of it are washed, sorted, cut and frozen in different times. Betka Fresh Balkan mix will color your meals. You will save time while preparation and gain the opportunity to consume healthy vegetables together.

Biber Mix - Pepper Mix

Üç renk biberimizin rengarenk görüntüsüyle, yemek yapmak çok daha keyifli olacak. Sarı, kırmızı ve yeşil biberlerin mükemmel uyumuyla oluşturulan mix biber
ürünümüzü mutlaka denemelisiniz. Mevsiminde hasat edilen biberlerin, yıkanıp, ayıklanıp şerit kesilmesiyle üretilen Betka Fresh Dondurulmuş Biber Mix ürünümüz,
yemeklerinize muhteşem bir görüntü katacak. Yemeklerde, salatalarda, garnitürlerde kullanabilir, farklı lezzetler keşfedebilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

With the colorful appearance of our three colors of peppers, cooking will be much more enjoyable. You should definitely try our mix pepper product, created with the perfect harmony of yellow, red and green peppers. Our Betka Fresh Frozen Pepper Mix, which is harvested, washed, sorted, sliced and frozen will add a magnificent image to your meals. You can use it in salads and garnitures to discover different flavors.

Bamya - Ocra

Bamya yaz mevsiminin sevilen besinlerindendir. A,C ve B vitaminleri, kalsiyum, demir, manganez ve magnezyum gibi esansiyel mineraller ve beta karoten bakımından zengindir. Fabrikamıza gelen bamyalar yıkanıp kalibre edilir, haşlanır ve dondurulur. Betka Fresh Dondurulmuş Bamya’nın daha kısa pişirme süresi ile zeytinyağlı ve etli yemekler yapabilir, korunan besin değerleri ile dört mevsim boyunca bu harika besini tüketebilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Okra is one of the popular foods of the summer season. It contains vitamins such as A, C and B; minerals such as calcium, iron, manganese and magnesium and beta carotene. It is rich in dietary fiber and folates that provide numerous nutritional benefits. In our company okra is washed, calibrated, blanched and frozen. With the lower cooking time, you can cook, fry or make salad with Betka Fresh Frozen Okra in every season.

Barbunya - Kidney Bean


Hem sıcak hem de zeytinyağlı olarak tüketilen, salataların vazgeçilmezi barbunya, karbonhidrat, lif ve proteinden bakımından zengin, vitamin ve mineral deposudur. Vücudun yiyecekleri enerjiye dönüştürmesine yardımcı olan B1 vitamini (tiamin), çinko ve kalsiyum bakımından zengin, iyi bir lif kaynağıdır. Betka Fresh Dondurulmuş Barbunya ile pratik ve lezzetli yemekler yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Kidney Bean consists high amount of carbohydrates, fiber and protein and rich in vitamins such as thiamın(B1) and minerals such as zinc and calcium. Betka Fresh Frozen Kidney Bean is frozen with high quality and hygiene standarts. You can use our product in salads, consume both hot or with olive oil.

Kış Türlüsü - Winter Mix


Taze fasulye, patlıcan, patates, kabak, domates, havuç, yeşil şerit biber ve bezelyenin buluştuğu ve birbirlerine çok yakışarak muhteşem bir uyum oluşturduğu, kış türlüsü ile rengarenk ve lezzetli yemekler, garnitürler ve birbirinden farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Mutfakta geçirilen süreyi kısaltacak, size alternatif bir yemek olanağı sağlayacaktır. İleri teknoloji ve hijyenik koşullarda IQF yöntemiyle, şoklanarak dondurulan sebzelerin karıştırılmasıyla oluşan bu şahane ürün, profesyonel mutfaklarda aşçıların da gözdesi olacak, 4 mevsim boyunca kış türlüsü tüketme imkânı sağlayacaktır.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

You can try colorful and delicious meals, garnitures and different tastes with our
Winter Mix, where green beans, eggplant, potatoes, zucchini, tomatoes, carrots, green sliced peppers and peas come together and create a perfect combination. It will shorten the time spent in the kitchen and provide you alternative meals. This magnificent product, which is formed by mixing frozen vegetables which are frozen with the IQF method under advanced technology and hygienic conditions, will be the favorite for chefs in professional kitchens and will provide the opportunity to consume winter vegetables in every season.

Patates - Potato


Patates bir kök sebzesidir ve birçok ailenin temel gıda maddesidir. C vitamini, potasyum ve B6 vitamini açısından zengindir. Yüksek lif içeriği sindirimi kolaylaştırır. Eklendiği her yemeğe lezzet katan bu değerli ürün, Betka Fresh Dondurulmuş Patates, küp küp doğranmış, IQF tekniğiyle tane tane şoklanarak dondurulmuş şekliyle sizlerle buluşuyor. Mutfakta işinizi çok kolaylaştıracak, size zaman kazandıracak, pratik ve lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olacaktır.
Ambalajlama; 4x2,5 kg Betka Fresh

Potato is an excellent source of vitamin C, potassium and vitamin B6. Its high fiber content facilitates digestion. This product, which gives flavor to every meal it is added to, meets with you in Betka Fresh Frozen Potato, as it is diced in cubes and frozen by being shocked with IQF technique. It will make your work in the kitchen much easier, save you time, and help you prepare practical and delicious meals.

ADRES
Yeniceköy, Bursa Cd. No:84/1, 16440 İnegöl/Bursa

İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta : info@betka.com.tr
Telefon : +90 224 346 05 53
Faks : +90 224 738 13 06